Gizlilik Hakları

Media Life Ajans Prod. Film. Rek. ve Org. (bundan böyle "Media Life" olarak anılacaktır.) webde geçirdiğiniz süreyi en güvenli ve rahat şekilde tamamlamanız amacıyla gerekli ortamı sunmak için çalışmaktadır. Bu sebeple Media Life'ın kişisel bilgilerinizi toplarken ve kullanırken izlediği prensipler aşağıda sıralanmıştır:

Hizmetin Alınabilmesine Bağlı Kişisel Bilgilerin Verilmesi / Değiştirilmesi Media Life’ın Kullanıcıları, hizmeti alabilmek için bazı kişisel bilgilerini Media Life ile paylaşmaktadırlar. Elde edilen tüm bu bilgiler, sadece Media Lİfe'ın veri tabanında bulunmaktadır. Media Life 'daki dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme şansına sahiptirler.Media Lİfe Kullanıcıları, ana sayfadan verilen link aracılığıyla ulaşabilecekleri "ietişim form"ndan vermiş oldukları bilgileri düzeltme ve değiştirmeyi gerçekleştirebilirler. Paylaşılmış olan bilgilerin geçerliliği, değiştirilen yeni bilgiler hem Media Life, hem de Media Lİfe’ın diğer e-posta, anında mesajlaşma gibi online hizmetleri için geçerlidir.

Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması

Media Life, kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen "cookie" adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır. 

Lütfen Media Life  web sitesi'ini kullanmadan önce yukarıdaki kullanım şartlarını okuyunuz. Bazı alt web sitelerimiz için ek kullanım şartları genel kullanım şartlarıyla beraber geçerlidir.